Vitajte na našej stránke
Krivá 318027 55 Krivá
Zavolajte nám!+421 907 703 440

O nás

Firma Revop, s.r.o. (revízie a opravy ) vznikla 17. apríla v roku 2013 za účelom poskytovania služieb v oblasti revízií vyhradených technických zariadení plynových a tlakových. Súčasťou revízií sú aj servisné prehliadky a opravy plynových zariadení rôznych značiek.

Poskytujeme  koplexné služby pre firmy a organizácie  a zabezpečujeme  výmenu plynových kotlov , uvedenia do prevádzky a servisu počas doby prevádzky zariadenia. Zabezpečujeme aj kompletnú revíznu dokumentáciu a plán revízií ku konkrétnym zariadeniam danej prevádzky.

Jedná sa o zariadenia:

Plynové zariadenia: Odborné prehliadky a skúšky plynových rozvodov v budovách, regulačných zariadení na znižovanie tlaku plynu pre obytné budovy, firmy. Revízie plynových spotrebičov ako sú  plynové kotle, plynové teplovzdušné súpravy, plynové infražiariče atď. Tak  tiež zaškolenie obsluhy plynového zariadenia podľa podľa § 17odst.3 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.,v znení neskorších predpisov a zákona č. 124/2006 Z. z. §16 odst. 1 písmena c, v znení neskorších predpisov

Tlakové zariadenia: Odborné prehliadky tlakových nádob stabilných (TNS), vzdušníkov kompresorov, Odborné prehliadky v nízkotlakových kotolniach (NTL – kotolne), Tak tiež zaškolenie obsluhy  tlakového zariadenia

Servis kotlov: Poskytujeme záručný  a pozáručný servis kotlov výrobcov :

Viessmann, Protherm, Immergas, Buderus, Junkers

Časová dostupnosť

Sme flexibilný v čase a vyhovieme vaším požiadavkám čo najrýchlejšie

Primerané ceny

Profesionalita je na prvom mieste! Ale takisto aj primeraná cena pre klienta

Najlepšie technológie

Neustále sa zlepšujeme, modernizujeme a vzdelávame

Certifikovaná práca

Naša práca je certifikovaná a sú za nami veľké úspechy

“Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme dospeli na úroveň, kde sú klientove požiadavky na prvom mieste. Neustále sa zlepšujeme v tom čo robíme a prinášame do našej firmy množstvo nových spôsobov ako zabezpečiť domovy našich klientov ”

Naše certifikáty